en

Görseldeki Stonewrap Ürün


Otantik dekorasyon, Rahat Giysiler

Aéropostale, zengin kıyafet ve aksesuar seçenekleriyle, gençlere ve kendini genç hisseden herkese hizmet veren Amerika’nın popüler rahat giyim markalarındandır. Ürünlerini sadece kendi mağazalarında satıyor. Dünya üzerinde 900’ün üzerinde mağazaya sahip olan Aéropostale Türkiye’de de tercih edilen bir marka.

İstanbul Anadolu yakasındaki Buyaka AVM’nin giriş katında Yer alan Aeropostale mağazası dekoruyla daha ilk bakışta çok dikkat çekiyor. Tasarımcılar Aeropostale mağazalarını planlarken otantik bir ortamın ürünü daha iyi yansıtacağını düşünmüş olmalılar. Bu etkiyi yaratabilmek için de duvarları eski çağlardan beri geleneksel bir yapı malzemesi olan tuğlayla kaplamada karar kılınmış. Tuğla serimizden Barok yoğun dokusu ve toprak tonları ile istenilen etkiyi veriyor. Ağırlıklı olarak koyu tonlarda seçilen tuğlalar mağazada sergilenen ürünlerin dikkat çekici bir şekilde ön plana çıkmasını sağlamış. Mağaza zemini ince uzun masif ahşapla kaplanmış. Ahşap tuğla ikilisi kullanıldığı mekânlarda her zaman sıcak bir yaşam alanı etkisi yaratıyor. Mobilyalar da ağırlıklı olarak konsepte uygun şekilde otantik çizgilerde. Tasarımın bir bütün olduğu, tuğla duvarlarla kaplı mağaza vitriniyle güçlü bir şekilde gösterilmiş. Mağazaya geniş bir açıklıktan giriliyor. Giysilerin sergilenmesi hemen burada başlıyor. Girişi bayan reyonu takip ediyor. Erkek ürünlerinin sergilendiği bölüm de oldukça ferah geniş bir alan. Bu bölüme girdiğinizde ilk göze çarpan nesne tavandaki güçlü bir kontrast yaratan mavi avize oluyor. Mağaza her detayda tasarımcının dekoratif malzemeleri ideal bir biçimde kullanarak, sergilenen ürünleri ön plana çıkardığı bir sergi gibi geziliyor.

Sahibi: Aeropostale www.aeropostale.com
Yapım Yılı : 2012
Tasarım: KRN Mimarlık – Mimar Erol Kuran
Kültür Taşı: UrbanBrick; Barok- Lava, Cotto ve Caramel renkleri harmanı

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...