en
Stonewrap

GERÇEK TAŞ DOKUSU

Doğadan özenle seçilen taşlar Türk ve İtalyan ustalarca işlenerek kalıpları alınmak için şablon olarak hazırlanır. Hazırlanan bu şablonlar dokularını en ince ayrıntısına kadar verebilen üstün kalite kalıpları alınır.

Stonewrap kültür taşları uygulamada kendini tekrarlamaması için 15 m2 ye varan farklı doğal taşlardan elde edilen şablonlardan alınan kalıplarla üretilmiştir.

En kaliteli doğal mineral oksit boyalar kullanılarak ve bu iş için yetiştirilmiş ustalarımız tarafından tek tek renklendirilerek üretilen Stonewrap kültür taşları ve tuğlaları kalitesini en zor doğa koşullarında bile yıllarca korur.

Yakından bakıldığında bile Stonewrap ürünlerinin ne kadar doğal bir dokusu olduğu ve zengin renk geçişleri ile şekillendiği görülür.

Renk uygulaması sadece yüzeye değil ürünün tamamına yapılır. Böylece yıllar içinde yüzeyde yıpranmalar olsa bile ana renk asla kaybolmaz.
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Stonewrap tutkuyla üretilir. Araştırmacı ve yenilikçidir. Böylelikle her yıl ürün yelpazesine yeni dokular ve renkler eklenir.

21 farklı taş dokusu, 10 hazır harman dokusu, 9 tuğla dokusu, 5 yer taşı dokusu ve birçok detay elemanı ile dünyadaki en geniş ürün yelpazesine sahip üreticilerinden birisidir. Böylelikle her coğrafyaya uygun renk ve doku sağlayabilir.

Stonewrap binlerce m2 kalıp miktarı ve 3 adet modern üretim hattıyla yine dünyanın en büyük üreticileri arasındadır.

Geniş ürün yelpazesi
Köşelerde mükemmel görünüm

KÖŞELERDE MÜKEMMEL GÖRÜNÜM...

Stonewrap kültür taşları ve tuğlaları tüm köşe kullanımları için özel çözümler üretir. Her modelin köşe taşı kendi dokusu ve renginde üretilerek görsel şölen daha da zenginleştirilir. Köşe taşının kullanımı daha gerçekçi bir görüntü vererek, yüzeyi kaplayan taşın ince tabakalar halinde değilde, bloklar halinde örüldüğü izlenimini yaratır.
DETAY ELEMANLARI İLE KUSURSUZ PROJELER

Stonewrap, projenizde gereksinim duyacağınız detay elemanlarını da üretiyor. Traverten ve mermer dokusundaki bu tamamlayıcı ürünler, kusursuz tasarımlar için en büyük yardımcılar.

Detay elemanları
Stonewrap destek

DESTEK

21 yıldır üretim yapan firmamızın kültür taşları ve tuğlaları yıllardır çöl sıcaklarında yapılmış villalardan dondurucu soğuk kuzey ülkelerindeki bina cephelerine kadar farklı iklimlerde sınanmıştır. Ayrıca üniversitelerimizin beton test laboratuvarlarında defalarca test edilmiş ve kalitesi raporlanmıştır. Stonewrap ürünleri ISO9001 standartları ile üretilir. Bunların sonucu olarak Stonewrap dekoratif kaplama taş ve kaplama tuğla ürünleri 20 yıl ürün garantisine haizdir.

Stonewrap yurt içinde birçok ilde satış noktalarında hizmet veren ve en geniş bayi ağına sahip üreticidir ve uzman personeliyle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefler. Birçok ülkede bayilerinin olması sayesinde uluslararası çalışan zincir mağazalarımıza ve müteahhitlerimize yurtdışında da hızlı ve kaliteli hizmet verebilmektedir.
DOĞA DOSTU ÜRETİM

Stonewrap kültür taşları ve tuğlalarının üretiminde doğal kaynaklarımızı korumaya en üst düzeyde özen gösterilir. Kültür taşı çimento esaslı bir Üründür ve üretim girdilerinin ilki sudur. Bunun yanı sıra üretim sisteminin temizliği için de önemli miktarda su kullanılır. Üretimde ihtiyaç duyulan suyun en büyük kısmı atık suya dönüşür. Stonewrap temiz suyun gezegenimizdeki en kıymetli varlığımız olduğunun bilinciyle tesislerinde ileri teknolojiye sahip geri dönüşüm Ünitesiyle bu atık suyun tamamını geri dönüştürüp sisteme kazandırır ve bu suyun tekrar tekrar üretimde kullanılmasını sağlar.

Doğa dostu üretim

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...