Harmanlama Olanağı Siz de özel harmanınızı oluşturun!

Stonewrap® kültür taş duvar kaplamaları 6 ana renkte üretiliyor. Bu temel renkler her dokuda kendine özgü gölge renklerle zenginleştiriliyor. Kreatif Renk Sistemi adını verdiğimiz bu teknik daha doğal tonlar elde etmemizi sağlıyor, aynı zamanda farklı doku ve farklı renklerdeki ürünlerimiz birbirleriyle ahenkle harmanlanabiliyor. Aşağıdaki taş duvar görsellerinde, hem doku, hem de renk harmanlarından örnekler gösterilmiştir. Siz de özel harmanınızı oluşturun!

Örnek 1 : Renk ve Doku Harmanı

Görseldeki taş duvar MASSO dekoratif kültür taşı modelinde inci ve kum renkleri ile ATLAS dekoratif kültür taşı modelinde kum rengi harmanıyla yapılmıştır. Bu taş duvar için derzli uygulama tercih edildi. Derz rengimiz: Bahama Bej

MASSO modelinde inci ve kum renkleri ile ATLAS modelinde kum rengi harmanı
Zeytin rengindeki MASSO ve ATLAS modelleri harmanı

Örnek 2 : Doku Harmanı

Zeytin rengindeki MASSO ve ATLAS modelleri harmanıyla şekilenen taş duvar. Smart2 ve Smart3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünlerimiz ara boşlukların doldurulmasını sağlıyor.

Örnek 3 : Renk ve Doku Harmanı

Görseldeki taş duvarımız kum ve kül rengindeki MASSO, ATLAS ve CAPPADOCIA modelleri bir arada kullanılarak örülmüştür. Hem renk hem de doku harmanı uygulanarak elde edilmiştir. Ara boşluklar Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle doldurulmuştur.

Kum ve kül rengindeki MASSO, ATLAS ve CAPPADOCIA modelleri bir arada
Zeytin, kum ve kül rengindeki CAPPADOCIA, kahverengi SIERRA ile inci, kum ve kahverengi GRAND CANYON

Örnek 4 : Renk ve Doku Harmanı

Zeytin, kum ve kül rengindeki CAPPADOCIA, kahverengi SIERRA ile inci, kum ve kahverengi GRAND CANYON modellerinden oluşan taş duvarımız renk ve doku harmanı için güzel bir örnektir. Taşlar arasındaki istenmeyen boşluklar da Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünümüzle doldurulmuştur.

Örnek 5 : Renk Harmanı

CAPPODOCIA modelinde kum ve zeytin renkleri harmanı ile edilen taş duvar. Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

CAPPODOCIA modelinde kum ve zeytin renkleri harmanı
Kül rengindeki CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON modellerinden bir doku harmanı

Örnek 6 : Doku Harmanı

Görseldeki taş duvarımız kül rengindeki CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON modellerinden bir doku harmanıdır. Daha iyi bir netice elde etmek için ara boşlukları Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ile doldurduk.

Örnek 7 : Doku Harmanı

Sadece doku harmanı yapılarak oluşturulan taş duvar. Kahverengi CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON yassı taş serimiz ürünlerinden oluşan harman. Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

Kahverengi CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON yassı taş serimiz ürünlerinden oluşan harman
TERRA, ROCKY MOUNTAIN, NATILUS ve TABULA modelleri harmanı

Örnek 8 : Doku Harmanı

Görseldeki taş duvarımız ROCKY MOUNTAIN, TABULA, VOLGA & NATILUS taş kaplama modellerimizin ve Terra tuğla kapla modelimizin harmanıdır.  Toskana'da eski taş bir binanın duvarı görüntüsü elde etmek için Taşkın Derz uygulaması tercih edildi.

Örnek 9 : Doku ve Renk Harmanı

Kum, kül ve kahverengindeki SIERRA ve GRAND CANYON modelleri harmanı ile elde edilen taş duvar. Derz boşluklu döşeme. Derz rengi: Toscana

Kum, kül ve kahverengindeki SIERRA ve GRAND CANYON modelleri harmanı