Harmanlama Olanağı Dekoratif kültür taş kaplamalarda harmanlama olanakları

Stonewrap® kültür taş kaplamaları 6 ana renkte üretiliyor. Bu temel renkler her dokuda kendine özgü gölge renklerle zenginleştiriliyor. Kreatif Renk Sistemi adını verdiğimiz bu teknik daha doğal tonlar elde etmemizi sağlıyor, aynı zamanda farklı doku ve farklı renklerdeki ürünlerimiz birbirleriyle ahenkle harmanlanabiliyor. Aşağıdaki görsellerde hem doku, hem de renk harmanlarından örnekler gösterilmiştir.

Örnek 1 : Renk ve Doku Harmanı

MASSO dekoratif kültür taşı modelinde inci ve kum renkleri ile ATLAS dekoratif kültür taşı modelinde kum rengi harmanı. Derzli uygulama.

MASSO modelinde inci ve kum renkleri ile ATLAS modelinde kum rengi harmanı
Zeytin rengindeki MASSO ve ATLAS modelleri harmanı

Örnek 2 : Doku Harmanı

Zeytin rengindeki MASSO ve ATLAS modelleri harmanı. Smart2 ve Smart3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünlerimiz ara boşlukların doldurulmasını sağlıyor.

Örnek 3 : Renk ve Doku Harmanı

Kum ve kül rengindeki MASSO, ATLAS ve CAPPADOCIA modelleri bir arada. Renk ve doku harmanı. Ara boşluklar Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle doldurulmuştur.

Kum ve kül rengindeki MASSO, ATLAS ve CAPPADOCIA modelleri bir arada
Zeytin, kum ve kül rengindeki CAPPADOCIA, kahverengi SIERRA ile inci, kum ve kahverengi GRAND CANYON

Örnek 4 : Renk ve Doku Harmanı

Zeytin, kum ve kül rengindeki CAPPADOCIA, kahverengi SIERRA ile inci, kum ve kahverengi GRAND CANYON modellerinden oluşan renk ve doku harmanı. Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

Örnek 5 : Renk Harmanı

CAPPODOCIA modelinde kum ve zeytin renkleri harmanı. Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

CAPPODOCIA modelinde kum ve zeytin renkleri harmanı
Kül rengindeki CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON modellerinden bir doku harmanı

Örnek 6 : Doku Harmanı

Kül rengindeki CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON modellerinden bir doku harmanı. Daha iyi bir netice elde etmek için ara boşluklar Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle doldurulmuştur.

Örnek 7 : Doku Harmanı

Doku harmanı. Kahverengi CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON yassı taş serimiz ürünlerinden oluşan harman. Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

Kahverengi CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON yassı taş serimiz ürünlerinden oluşan harman
Antrasit rengindeki CAPPADOCIA, SIERRA VE GRAND CANYON modelleri harmanı

Örnek 8 : Doku Harmanı

Antrasit rengindeki CAPPADOCIA ve SIERRA modelleri harmanı. Smart Tip 1 ve Smart Tip 3 Tamamlayıcı Taş Parçaları ürünüyle ara boşluklar doldurulmuştur.

Örnek 9 : Doku ve Renk Harmanı

Kum, kül ve kahverengindeki SIERRA ve GRAND CANYON modelleri harmanı. Derz boşluklu döşeme.

Kum, kül ve kahverengindeki SIERRA ve GRAND CANYON modelleri harmanı