Hakkımızda

1998 yılında başladığımız kültür taşı üretimimiz, bugün Stonewrap kültür taşı, UrbanBrick kültür tuğlası ve UrbanFloor yer taşı tescilli markalarıyla ulusal ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir. Bugün tasarımcılara 45 farklı dokuda, 150 farklı renkte ürün sunarak tasarımcıların her türlü projesinde çözüm sunmaktadır.

Ürünlerimiz ISO 9001 kalite standartlarına göre kalite kontrolünden geçerek sevk edilmektedir. Firmamız, uzman satış ekibiyle yurtiçinde ve yurtdışında oluşturduğu bayi-satış noktası ağıyla geniş bir coğrafyada yaygın ve iyi bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Fabrikamız yeni otomatik üretim hattıyla her büyüklükteki projeye zamanında kültür taşı ve tuğlası üretecek kapasiteye ulaşmıştır. Üretiminin önemli bir kısmını da ihraç eder hale gelen Atlantis Mühendislik ve İnşaat A.Ş. olarak, Stonewrap kültür taşı markasını uluslararası pazarda, kalitesiyle bilinen bir marka yapmanın gururunu yaşıyoruz.

ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, Finlandiya, İsveç, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Güney Afrika, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, İsrail, Ürdün, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Hindistan şimdiye kadar dekoratif yapay taş ihracatı yapmayı başardığımız başlıca ülkeler.

Misyonumuz

Tüm dünyada, sektörümüzdeki teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi, doğayla dost ve kaliteli ürünler sunmak.
Sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri öngörerek hayata geçirmek ve yeniliklerin öncüsü olmak.
İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak.

Vizyonumuz

Trendleri belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek üretmek.
Müşterilerimizin her şeyden önce markalarımıza güvenmelerini sağlamak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

TIC

Kültür taşı ve imalatına yönelik TIC belgesi

ISO 9001:2000

Kuruluşumuz 2007 yılında EN ISO 9001:2000 uluslararası kalite yönetim belgesi almaya hak kazanmıştır.