Hakkımızda Stonewrap Dekoratif Yapay Taş Üreticisi

1998 yılında, Ankara’da bir atölyede, hobi sayılabilecek kadar küçük ama bizler için oldukça heyecanlı başladı üretimimiz.

1998 yılında, Ankara’da bir atölyede, hobi sayılabilecek kadar küçük ama bizler için oldukça heyecanlı başladı Stonewrap® kültür taşlarının hikayesi. Başlarda sadece 5 çeşit kültür taşı modelimiz, asgari miktarda da kalıbımız vardı. Yaptıkça daha da çok sevdik işimizi. Zamanla kültür taşı ve kaplama tuğla işimiz büyüdükçe diğer işlerimizi tasfiye ettik ve yıllardır sadece kültür taşı ve tuğlası üretiyoruz.  İlk günkü heyecanla ve büyük bir tutkuyla hep en güzelini, en iyisini ve en yenisini yapmaya çalışıyoruz. O mütevazı atölye, her gün yüzlerce farklı ürünü kalitesinden ödün vermeden üretebilen, bu ürünleri aynı anda yurt içine ve yurtdışına birçok müşteriye sevk edebilen modern bir tesise evrildi. Bu tesis, elektriği güneşten alıyor ve üretimde ortaya çıkan atık suyun tamamını arıtarak tekrar üretimde kullanıyor. Stonewrap® ürünleri ABD ve Türkiye’de birçok kez bağımsız test laboratuvarlarında test edildi ve kalitesi tescillendi. Stonewrap® markası Avrupa’da birçok ülkede tescil edildi.

Şimdi, dünyanın bir diğer köşesindeki şirin bir evin duvarından şık bir işyerine, bir okul bahçesinden doğayla baş başa bir ahşap evi ısıtan şöminenin bacasına, mağaza zincirlerinden otellere, on binlerce farklı projede, ürettiğimiz milyonlarca metrekare kültür taşımızın izlerini görebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Trendleri belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek üretmek.
Müşterilerimizin her şeyden önce markalarımıza güvenmelerini sağlamak. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak.

Vizyonumuz

Tüm dünyada, sektörümüzdeki teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi, doğayla dost ve kaliteli ürünler sunmak.
Sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri öngörerek hayata geçirmek ve yeniliklerin öncüsü olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.