en

Görseldeki Stonewrap Ürün


Betona Boğulmuş Binaların Arasında Dikkat Çeken Bir Restoran

Tuzla’da başlattığı Balkan köftesi geleneğini 20 yıldır devam ettirmekte olan Filizler Köftecisi, Tuzla ve Salacak’taki restoranlarına bir yenisini daha, Ümraniye Filizler Köftecisi’ni eklemiştir. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye Filizler Köftecisi, zengin menüsü ve şık restoranıyla hizmet vermektedir.

Dört katı bulunan bu restoranın hem iç hem de dış yüzeyleri Sierra serimizin Kum ve Kül renklerinin muhteşem harmanı dekoratif taşlar ile kaplı. 

İç mekânda duvardan sarkan şık avizeler ve parke kaplı zeminin yarattığı elit hava, taş kaplı kolonlarla zenginleştirilmiş. 

Dış mekânda ise üst katlar tamamen dekoratif taş ile kaplanmış. “Ümraniye Kırsalı”nın göbeğine konuşlanmış bu restoran, etrafındaki betona boğulmuş binaların arasında tüm dikkati üzerine çekmeyi başarıyor. Mekânın dış cephesinin kazandırdığı farklı boyut onu, gelenekselden uzak günümüz endüstriyel restoranlarından büyük bir farkla ayırıyor, dolayısıyla bir hayli albeni katıyor. 

Sahibi: Toscana Gıda Tic. Ltd. Şti.
Yapım Yılı: 2013

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...