en

Görseldeki Stonewrap Ürün


ACIBADEM HASTANELER GRUBU

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Bugün Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 17 tıp merkezinde 2.600 doktor, 2.600 hemşire olmak üzere yaklaşık 17.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. 1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem’in büyüme ve gelişme yolculuğu, 2012’de Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından biri olan IHH Healthcare Berhad ile yapılan anlaşmayla artık dünya sahnesinde devam etmektedir.

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin tüm yatırımlarının planlama, uygulama, medikal yerleşim ve proje finansmanı konularını yürüterek sağlık sektöründe “anahtar teslimi” bazında büyük tecrübeleri edinmekle işe başlayan Acıbadem Proje Yönetimi, yoluna tüm yatırım alanlarında hizmet verebilmek üzere bağımsız bir şirket olarak devam etmektedir.
İstanbul Maslak semtinde 2005 yılında inşa edilen Acıbadem Proje Yönetiminin dış cephesinde ve aynı alanda bulunan Acıbadem hastanesinin dış cephe kaplamasında Stonewrap Sierra dekoratif taşı tercih edilmiştir. Bu binaya 2017 yılında bir kat ilave edildi ve bütünlüğü korumak için bu ilave katta da aynı kültür taşımız tercih edildi. Bu bina aynı zamanda Stonewrap kültür taşlarının yıllarca renginde dahi önemli bir değişiklik olmadığının önemli bir kanıtıdır.
Sahibi: Acıbadem Hastaneleri Grubu
Yapım Yılı: 2005
Tasarım: Acıbadem Proje Yönetimi
Kültür Taşı: Sierra

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...