en

Görseldeki Stonewrap Ürün


En İyi Etnik Restoran

Avrupa Yakası Bebek’te bulunan İncirli Wine House, ilk kez 2004 senesinde Ortaköy’de açtılan Banyan Restaurant ve La Mancha gibi bünyelerle birlikte “En İyi Etnik Restoran” da dahil pek çok önemli ödülün sahibi olan Soul Group’un yapı taşlarından biri. Soul Group’un belki de bir numaralı amacı, zincir olmadan, endüstriyelden uzak, otantik mekânlar yaratmak. Bu grubun vazgeçilmez üyelerinden olan İncirli Wine House’ta, bu otantikliği ahşap ve eskitilmiş tuğlanın muhteşem uyumu ile yakalıyor.

Kaliteli hizmeti ve seçimi oldukça zorlaştıran onlarca çeşit lezzetli şarabı ile öne çıkan İncirli Wine House, meraklılarını harika bir atmosferde karşılıyor. Ahşabın geleneksel izler taşıyan Barok serimizin Lava rengi tuğla ile tamamlandığı, ziyaretçilerini son derece tatmin eden bir mahzen olan İncirli Wine House, bu dalda adından sıkça bahsettiren başarılı işletmelerden bir tanesi. 

Sahibi: Soul Group
Yapım Yılı: 2012
Mimarı: Plato Mimarlık / Şeyda Taşcılar

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...