ROCKY MOUNTAIN- Adı Gibi Görkemli

Rocky Mountain Earth'teki çeşitli tonların büyüleyici karışımında, koyu kehribar tonları, koyu kahverengiler ve topraktan ilham alan siyah ve grimsi tonların büyüleyici etkileşimini keşfedeceksiniz

26.05.2023

ROCKY MOUNTAIN - Adı Gibi Görkemli

Bugün en son taş duvar kaplama ürünlerimizden birini tanıtmak istiyoruz: Rocky Mountain. Rocky Mountain mükemmel bir derinlik kazandıran 7 santimetreye varan kalınlığı ile son derece güçlü ve doğal gözükür. Bu özel taş duvar lkaplama ürünümüzün dokusu 80'den fazla farklı taş parçadan oluşuyor ve imal edilmiş bir taş olduğuna inanmak neredeyse imkansızdır.

Rocky Mountain birbirinden güzel 5 farklı renkte üretiliyor: Kahve, Toprak, Zeytin, Antrasit ve Kül. Görseldeki uygulamada Toprak rengi seçilmiştir. Rocky Mountain Earth'teki çeşitli tonların büyüleyici karışımında, koyu kehribar tonları, koyu kahverengiler ve topraktan ilham alan siyah ve grimsi tonların büyüleyici etkileşimini keşfedeceksiniz. Bu toprak renkleri, dünyanın doğal güzelliğinden ilham alarak zengin ve davetkar bir estetik yaratmak için uyumlu bir şekilde çalışır. Doğada bulunan organik dokuları anımsatan bir derinlik ve karakter unsuru sağlayan ince pas detayları cazibeye katkıda bulunuyor. Büyüleyici renk paleti, sıcaklık, incelik ve doğal taşla derin bir bağlantı yayıyor.

Rocky Mountain taş duvarınızı çamurlu ve kirli bir görünüm elde etmek için overjoin tekniğini deneyebilirsiniz veya standart derz uygulaması ile döşeyebilirsiniz . Stonewrap ile tek sınır kendi yaratıcılık seviyeniz!