ROCKY MOUNTAIN- Adı Gibi Görkemli

Rocky Mountain Earth'teki çeşitli tonların büyüleyici karışımında, koyu kehribar tonları, koyu kahverengiler ve topraktan ilham alan siyah ve grimsi tonların büyüleyici etkileşimini keşfedeceksiniz

26.05.2023

ROCKY MOUNTAIN - Adı Gibi Görkemli

Bugün en son ürünlerimizden birini tanıtmak istiyoruz: Rocky Mountain. Ürünümüz mükemmel bir derinlik kazandıran 7 santimetreye varan kalınlığı ile son derece güçlü ve doğal gözükür. Rocky Mountain dokusu 80'den fazla farklı taş parçadan oluşuyor ve  imal edilmiş bir taş olduğuna inanmak neredeyse imkansızdır.

Bu taş kaplama ürünümüz birbirinden güzel 5 farklı renkte üretiliyor: Kahve, Toprak, Zeytin, Antrasit ve Kül. Görseldeki uygulamada Toprak rengi seçilmiştir. Rocky Mountain Earth'teki çeşitli tonların büyüleyici karışımında, koyu kehribar tonları, koyu kahverengiler ve topraktan ilham alan siyah ve grimsi tonların büyüleyici etkileşimini keşfedeceksiniz. Bu toprak renkleri, dünyanın doğal güzelliğinden ilham alarak zengin ve davetkar bir estetik yaratmak için uyumlu bir şekilde çalışır. Doğada bulunan organik dokuları anımsatan bir derinlik ve karakter unsuru sağlayan ince pas detayları cazibeye katkıda bulunuyor. Büyüleyici renk paleti, sıcaklık, incelik ve doğal taşla derin bir bağlantı yayıyor.

Burada Rocky Mountain'ı kuru yığma olarak döşedik ve taşlar arasındaki boşlukları doldurmak için SmartStone yonga ürünümüzü kullandık. Ancak siz farklı montaj teknikleri ile de uygulayabilirsiniz. Rocky Mountain taş duvarınızı çamurlu ve kirli bir görünüm elde etmek için overjoin tekniğini deneyebilirsiniz veya standart derz uygulaması ile döşeyebilirsiniz . Stonewrap ile tek sınır kendi yaratıcılık seviyeniz!