en

12-06-2018

Dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olan Extreme Audio sofistike tasarımları ve kaliteleriyle dikkat çeken ürünleri ile kulağa hitap etmekle birlikte dekoratif çözümler de sunmaktadır.

Stonewrap Extreme Audio Showroom'da

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Extreme Audio; dünyanın en yüksek kaliteli ‘marine ses sistemleri’ markaları, tasarım ve yüksek kalitede ses çözümleri sunan markalar, hoparlörler, pikaplar, aksesuarlar, kablolar, kulaklıklar gibi müzik tutkunlarının aradığı her ürünü sunmaktadır.

Sektöründe Türkiye’nin öncü firması olan Extreme Audio, 2011 yılında program ve sponsorluklarıyla başlattığı TV reklamları ile ülkemizde kaliteli müzik dinleme kültürünü yaygınlaştırarak bu alanda kendine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir.

Extreme Audio 25’ten fazla personeli ile hizmet veren, müziği tutkuyla birleştirerek Türkiye’nin Hi-Fi ve Hi-End sektöründeki liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Extreme Audio shroomlarının dekorasyonunda Stonewrap dekoratif taş ürünleriseçilmiştir.

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...