en

Görseldeki Stonewrap Ürün


Türkiye’nin kayak alt yapısı ve pistleriyle en büyüğü Erciyes dağındaki kayak merkezidir. Kayak merkezine Kayseri’den yarım saatte ulaşabilirsiniz ya da kış turizmi düşünülerek planlanmış dağ otellerinden birisinde kalarak vakit geçirmeden kayağa başlayabilirsiniz. Kayak merkezindeki en güzel otellerinden birisi de Kazancı holding iştiraki olan, Aksa Turizm İşletmelerine bağlı Erciyes Mirada del Lago oteldir. Develi kapısı yakınındaki 105 odalı otel 2007 yılından beri kayak severlere hizmet vermektedir.

Daha Mirada del Lago otelin Stonewrap taşları ile giydirilmiş ana kapısından girerken özel bir dağ oteline geldiğinizi hissedersiniz. Geniş lobiye ulaştığınızda keyifle yanan büyük şömine içinizi huzur ve mutlulukla doldurur. Artık tatildesiniz. Yorucu ama keyifli bir kayak günü sonrası Stonewrap Arcadia dokusu ile kaplı SPA alanında dinlenip ertesi güne zinde başlayabilirsiniz. Kafeteryalarından kayak bakım ve kiralama bölümüne kadar Stonewrap kültür taşları ile dekore edilmiş Mirada del Lago kış tatiliniz için tercih edeceğiniz harika bir dağ oteli.

Bu oteldeki Stonewrap ürünleri Kayseri bayimiz Haustell tarafından uygulanmıştır.

Taş Tuğla Kaplama Ürünlerimiz

Stonewrap kalitesi ve zengin renk ve doku seçenekleri ile yaratıcılığınızı yansıtın. Dekoratif taş tuğla duvar kaplama modellerinde sunduğumuz seçenekler doğadaki kadar sınırsız...