Dekoratif Taş

Dekoratif TaşŞekli ve dokusu en uygun yüzlerce doğal taş seçilir ve yüzeylerindeki dokuyu tüm ayrıntılarıyla verebilen bir yöntemle kalıpları alınır. STONEWRAP dekoratif taşları bu kalıplara dökülen ve ana maddesi çimento, pomza ve kumdan oluşan bir karışımla üretilir. Bu karışımın üretim esnasında doğal renk pigmentleriyle hassas ve karmaşık bir yöntemle boyanması, yoğun bir işgücü gerektirir. Ancak bu zorlu çalışma, doğayla yarışmak için tek yoldur.

İşte, STONEWRAP dekoratif taşlarının inanılmaz doğallığının sırrı, bu zahmetli işlemlerde saklıdır…

STONEWRAP dekoratif taşı, doğal taşlardan çok daha hafif olması, düşük maliyeti, kolay uygulanabilmesi, kalıcı renkleri ve ısı yalıtım özelliğiyle ideal bir kaplama malzemesidir. STONEWRAP dekoratif taşları, çok sayıdaki doku ve renk seçenekleriyle üstün özelliklerini birleştirerek, hızla doğal taşların ve diğer dekoratif cephe kaplama ürünlerinin yerini almaktadır.Dekoratif TaşHundreds of natural stones carrying the most exceptional texture and shape are selected and molded through a unique technique that reflects the finest details of their texture. STONEWRAP manufactured stones are produced through these molds utilizing a special mix mainly formed of cement, pumice and sand.

Making use of a precise and sophisticated method to color this mixture with color pigments requires hard work and meticulous craftsmanship. However, this challenging work is the only way to compete with nature!

The incredibly natural appearance of STONEWRAP manufactured stones are obtained through achieving these difficult processes.

STONEWRAP is the ideal veneer due to its low cost, easy installation, lasting colors, insulating properties, and the fact that is much lighter than natural stone. Combining its superior properties with multiple texture and color choices, STONEWRAP has been rapidly replacing natural stone and other types of veneers.

Yandex.Metrica